نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

مسابقه «بانوی کرامت» در جهاددانشگاهی استان قم برگزار شد
نوشته شده توسط : modir در 16-10-1396, 14:15   نظرات :0   بازدیدها: 48
مسابقه «بانوی کرامت» در جهاددانشگاهی استان قم برگزار شدمسابقه بانوی کرامت با محوریت شخصیت شناسی حضرت فاطمه معصومه(س) ویژه دانشجویان، کارکنان و خانواده‌های جهادگران، از سوی جهاد دانشگاهی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد قم، این مسابقه به مناسبت سال روز رحلت شهادت‌گونه حضرت معصومه(س) برای تمامی اعضا و کارکنان جهاد دانشگاهی قم و خانواده های آنان به اجرا در آمد.

منبع علمی این مسابقه میزگرد "الگوی دختر مسلمان" گرفته شد که با حضور دو تن از اساتید برجسته شخصیت شناسی حضرت معصومه(س) از سوی دو خبرگزاری ایسنا و ایکنای قم برگزار شده است.

مهلت شرکت در مسابقه 5 لغایت 14 دی ماه اعلام گردید که علاقه مندان می توانند برای اطلاع از منابع مسابقه به لینک https://goo.gl/UhgNHb مراجعه کنند.

برای این مسابقه ۱۵ سؤال تستی طراحی شد که علاقه مندان با مراجعه به لینک https://goo.gl/pEYtJf به سوالات پاسخ دادند. به سه نفر از شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا شد.

مسابقه بانوی کرامت از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قم طراحی و اجرا شد.
نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد