نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قم
نوشته شده توسط : modir در 18-10-1396, 19:56   نظرات :0   بازدیدها: 66
تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قمرئیس جهاددانشگاهی قم گفت: براساس نیازسنجی‌های صورت گرفته در حوزه علوم انسانی اسلامی؛ معاونت آموزشی این واحد برنامه جامع تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی را آغاز کرد. 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حیدری روز دوشنبه 18 دی ماه در مراسم امضاء تفاهم نامه آموزشی بین این نهاد و موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم تولید علوم انسانی اسلامی گفت: باتوجه ظرفیت‌های استان قم در تولید علوم انسانی اسلامی و همچنین هدفگذاری معاونت آموزشی این واحد، کارگروه آموزش‌های تخصصی علوم انسانی اسلامی در جهاددانشگاهی قم تشکیل شد.

تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قموی افزود: این کارگروه با حضور متخصصین حوزه علوم انسانی در جهاددانشگاهی قم و همچنین موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین با هدف نیازسنجی، تدوین و همچنین برگزاری دوره‌های علوم انسانی اسلامی رسمأ آغاز به کار کرد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم با اشاره به لزوم ارتقای سطح مهارت‌های زندگی و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور اظهار داشت: تلاش می‌کنیم در کنار اجرای دوره‌های آموزشی جهت ارتقاء آنها کار مطالعاتی و همچنین فرهنگی را نیز آغاز نماییم.طراحي 60 دوره آموزشي در حوزه علوم انسانی - اسلامي

تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قممعاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم نيز در اين مراسم با اشاره به شروع فعالیت جدید این معاونت در کارگروه علوم انسانی با رویکرد اسلامی، ابراز امیدواری کرد: با عنایت به حمایت و موافقت معاون محترم آموزشی جهاددانشگاهی کشور گامی موثر در راستای ارتقای سطح بینش و دانش مردم برداشته شود.

وی افزود اجرای این طرح پس از ارزیابی و بررسی‌های مکرر در خصوص وجود ظرفیت‌های لازم در شهر مقدس قم و نیاز جامعه به ارائه خدمات بیشتر در این زمینه آغاز شد.

تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قمحبیبی با اشاره به این که تاکنون حدود 60 دوره آموزشی در حوزه سبک زندگی اسلامی آماده سازی شده است بیان داشت: با هماهنگی‌های انجام شده با معاون محترم آموزشی جهاددانشگاهی امیدواریم با تصویب دفتر مرکزی، و صدور مجوزهای لازم این واحد به عنوان واحد معین در حوزه سبک زندگی اسلامی در سطح کشور معرفی گردد. 

رئيس مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي قم در ادامه با تأكيد بر لزوم راه اندازی رشته سبک زندگی اسلامی در دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه قم اظهار داشت:‌ طبق برنامه ریزی انجام شده تمام تلاش و جدیتمان بر این است تا در این زمینه یک حرکت ارزشی انجام دهیم و نسبت به تدوین و راه اندازی رشته سبک زندگی اسلامی در این دانشگاه اقدام نماییم.

تحول در دوره‌های آموزشی علوم انسانی - اسلامی توسط جهاددانشگاهی قم
حبيبي تأکید کرد: این رشته دانشگاهی می‌تواند در تربیت و مهارت‌آموزی افراد و خانواده‌ها بر اساس سبک زندگی اسلامی و همچنین تقویت مهارت‌های زندگی و استحکام بخشی به بنیان خانواده و در گامی بلندتر، تربیت مربی در این رشته، آثار و نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

گفتنی است در پایان این نشست، تفاهم نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی قم و موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین با هدف نیازسنجی، تدوین، آموزش و پژوهش در حوزه علوم انسانی و اسلامی به امضاء طرفین رسید.

نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد