نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

/گروه آموزشی هنر/

دوره آموزشی نقاشی موزائیک برگزار می‌شود
نوشته شده توسط : modir در 17-11-1396, 14:33   نظرات :0   بازدیدها: 71
دوره آموزشی نقاشی موزائیک برگزار می‌شودنقاشی موزائیک اثری با دوام، مناسب مکانهای عمومی و فضاهای بیرون مثل پارکها، خیابانها، فروشگاهها و فضاهای تجاری و نمایشگاهی است، همچنین کار بر روی سطوح و تابلوهای قابل حمل مثل میز و صندلی از دیگر کاربرد های این هنر دیرینه است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم دوره آموزشی نقاشی موزائیک با هدف کارآفرینی ، خلاقیت، کشف استعداد های فراگیر ،کسب و کار خانگی در مرکز آموزش های تخصصی علوم انسانی این واحد برگزار خواهد شد.

گفتنی است با گذراندن دوره مذکور و شناخت این تکنیک‌ها و ابزار، فراگیران می‌توانند با ارائه اثری ناب و براساس الگوهای سنتی و بومی ایرانی وارد بازار کار شوند.

در پایان این دوره از فراگیران انتظار می‌رود بر انواع برش های کاشی با استفاده از انبر تسلط داشته باشند، رنگ را بشناسند و به بند کشی مسلط باشند. شناخت انواع مهره های رنگی و سنگی علاوه بر کاشی و نحوه به کارگیری این اجسام در اجرای طرح هنری از دیگر مواردی است که فراگیران این دوره خواهند آموخت.

همچنین خاطرنشان می‌شود هنرجویان پس از اتمام دوره ی آموزشی نقاشی موزائیک می‌توانند با شناخت تکنیکها وابزار، اثری واحد ارائه دهند و وارد بازار کار شوند.

علاقه مندان به شرکت در دوره آموزشی نقاشی موزائیک می‌توانند جهت ثبت‌نام و یا دریافت مشاوره به نشانی اینترنتی www.31654.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 02537709660 تماس حاصل نمایند.
نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد