نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

در بیانیه کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی آمده است؛

دعوت از جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن
نوشته شده توسط : Rahnama1401 در 21-11-1396, 11:05   نظرات :0   بازدیدها: 42

دعوت از جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22بهمنکمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از جامعه دانشگاهی و آحاد ملت برای حضور در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم الله 22بهمن تصریح کرد: حضور آگاهانه و همراه با بصیرت و دفاع اساتید و دانشجویان و قشر فرهیخته کشور در عرصه های حساس انقلاب اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که به خیال خام خود، منتظر شکست جریان انقلاب هستند.


 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، متن بیانیه کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم به این شرح است:

 

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾
«22» بهمن هر سال نشانه متکی بودن انقلاب به ایمان های مردم است؛ معنای این حضور انبوه و منسجمِ هر ساله این است که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، متکی بر مردم و ایمان آنان است و علت اصلی ناتوانی دشمنان در متزلزل کردن نظام اسلامی نیز همین موضوع است. (مقام معظم رهبری)
22 بهمن ماه یادآور زمانه و فرآیندی است که ملت رشید و فهیم ایران، حماسه‌ای عظیم بر لوح تاریخ حک کردند و طومار حکومت موروثی را در هم پیچیده و به زباله‌دان تاریخ فرستادند؛ حماسه‌ای که نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز و الگویی برای سایر آزادی‌‌خواهان جهان پدید آورد. 

حماسه‌ای که محدود به جغرافیای ایران اسلامی نشده و انگیزه برای مردمان دیگر نقاط جهان به‌وجود اورد تا عزمشان را جزم کرده و در برابر مستکبران و ابرقدرت‌های جهان بایستند و بذر تلاش بکارند و میوه امید برداشت نمایند.

اکنون انقلاب اسلامی، در آستانه چهلمین سال پیروزی خود قرار گرفته است؛ امروز ثمره های ارزشمند این انقلاب در سطح ملی و فراملی کام مستضعفان و آزادگان جهان و مبارزان راه حق و عدالت را شیرین کرده است و بدخواهان و سربازان جبهه شیطان بیش از هر زمان دیگری در ایجاد رخنه در صف متحد و منسجم آحاد ملت حریص شده اند.

اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی ایران در عرصه های داخلی و خارجی  همیشه در گرو نکته سنجی و نگاه با بصیرت دانشجویان و حمایت های مردمی بوده و هست، این حضور در صحنه ها و مقاطع زمانی مختلف معادلات جهانی سردمداران استکبار را برای ضربه زدن به این ملت بر هم زده و خواهد زد.

حضور آگاهانه و همراه با بصیرت و دفاع اساتید و دانشجویان و قشر فرهیخته کشور در عرصه های حساس انقلاب اسلامی، مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که به خیال خام خود، منتظر شکست جریان انقلاب هستند، ولی این حضور مصداق و گواهی دیگر بر فرمایش حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است که فرمودند دشمنان در همین حسرت خواهند مرد.

کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم از کلیه دانشجویان، اساتید، دانشگاهیان، تشکل‌ها دانشجویی و سایر مردم شریف و قدرشناس استان  دعوت به عمل می‌آورد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن مایه وحدت، همدلی و دوستی فی‌مابین آحاد مختلف کشور شوند و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری حضرت‌آیت‌الله‌العظمی‌امام خامنه ای(مدظله‌العالی) ادامه‌دهندۀ حقیقی راه شهدا و امام شهدا باشند.


 
                                                                                           محمد حیدری
                                                                رئیس کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی
                                                                                            1396/11/21
نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد