نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

آغاز بکار مجدد انتشارات جهاددانشگاهی استان قم
نوشته شده توسط : modir در 14-12-1396, 12:45   نظرات :0   بازدیدها: 74
آغاز بکار مجدد انتشارات جهاددانشگاهی استان قمانتشارات جهاددانشگاهی واحد استان قم با انتشار کتاب «اقتصاد مقاومتی؛ تفسیر جهاد کبیر» اثر اکبر ابدالی وارد دور جدید فعالیت های خود شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم «اقتصاد مقاومتی؛ تفسیر جهاد کبیر» جنگ اقتصادی، تحریم، نفوذ اقتصادی، سیره علما در حمایت از تولید، تحلیل وضعیت تولید ملی، اقدامات امیرکبیر در حمایت از تولید ملی، پاسخ به شبهات در مورد اقتصاد مقاومتی و اسنادی از نفوذ اقتصادی در ایران را مورد تحیلیل و بررسی قرار داده است.

این کتاب محتوای لازم برای مبلغین اقتصاد مقاومتی را در اختیار ایشان قرار می دهد، بخش هایی از این کتاب را در ادامه می‌خوانیم:

نوکری فرنگی که موجب تقویت شوکت ایشان است و پولی که از این راه بدست می آید، حرام است.
سید محمدکاظم طباطبایی یزدی صاحب کتاب عروه

فرمول «اقتصاد مقاومتی» که [آیت الله] خامنه ای، رهبر ایران پیشنهاد کرده است برای تحرکِ بخشِ غیرنفتی ایران، راه بسیار بهتری جهت ایجاد فرصتهای شغلی است که به شدت در ایران مورد نیاز است
موسسه مطالعاتی واشینگتن

73 درصد مردم ایران به کالای خارجی گرایش دارند!   
مؤسسه تحقيقاتي وان ديوايس انگلیس

در ایران به میزان حداقل ممکن سرمایه گذاری نمایید و صنایعی را انتخاب کنید که قطعات آن از انگلستان وارد شود مانند صنایع مونتاژ که در واقع سوارکردن قطعات صادراتی انگلیسی در ایران است. ... ایران یکی از بهترین بازارهایی است که شما (بازرگانان انگلیسی) می‌توانید برای مصرف کالاهای خود در جهان سوم پیدا کنید.
آنتونی پارسونز سفیر اسبق انگلیس در ایران

گفتنی است در چاپ این کتاب از کاغذ تولید داخل، استفاده شده که در تهیه آن از تفاله نیشکر، استفاده شده است.
نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد