نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

اعلام آمادگی معاونت فرهنگی مسجد جمکران برای مشارکت در جشنواره ملی مهدویت
نوشته شده توسط : modir در 19-12-1396, 13:03   نظرات :0   بازدیدها: 53
اعلام آمادگی معاونت فرهنگی مسجد جمکران برای مشارکت در جشنواره ملی مهدویتمعاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران آمادگی آن مرکز برای حضور فعال در جشنواره ملی "مهدویت" و همچنین مشارکت فعال جهاد درجشنواره "منجی" را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، علی حسینی سرپرست معاونت فرهنگی و امیر حسین استقلال معاون پشتبیانی این واحد  روز پنجشنبه 17 اسفند ماه با حضور در مدیریت مرکز مقدس جمکران با ابراهیم صدوقی معاون فرهنگی این مسجد شریف دیدار و گفت وگو کردند.

در ابتدای این دیدار، حسینی با اشاره به ظرفیت‌های مختلف جهاددانشگاهی در عرصه‎های علمی، آموزشی، تحقیقاتی، درمانی، فرهنگی، نظرسنجی و... به تشریح امکانات و ظرفیت‌های همکاری این دو نهاد علمی و معنوی کشور پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم خواستار ارایه ظرفیت ها و مشارکت مسجد مقدس جمکران در برگزاری این جشنواره شد.

ابراهیم صدوقی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به ظرفیت‌های مثبت و مهم جهاددانشگاهی استان قم در زمینه دانشجویی و فرهنگی بر لزوم مشارکت جدی این واحد در فعالیت‌های ملی این مسجد در زمینه رشد و توسعه فرهنگ مهدویت تاکید شد.

در ادامه دو طرف به ارایه ظرفیت‌های مشترک برای همکاری و ایجاد یک جریان مثبت فرهنگی و مذهبی در حوزه ملی و دانشجویی در زمینه مهدویت شدند.


نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد