نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

رونمایی از کتاب "اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر" در جهاد دانشگاهی استان قم
نوشته شده توسط : modir در 22-12-1396, 10:30   نظرات :0   بازدیدها: 36
رونمایی از کتاب "اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر" در جهاد دانشگاهی استان قمطی مراسمی در ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی کتاب "اقتصاد مقاوتی، تفسیر جهاد کبیر" تالیف اکبر ابدالی محمدی، رونمایی و اختتامیه جشنواره "کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، علی حسینی روز سه شنبه 22 اسفند ماه در این نشست، گفت: در جلسه 157 شورای فرهنگی عمومی استان طرح برنامه ای با عنوان "کالای ایرانی، گامی به سوی بالندگی" که بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاوتی پایه ریزی شده بود، ارائه و تصویب شد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی قم افزود: جهاد دانشگاهی استان قم بر همین اساس جشنواره ای را در بخش های مختلف طراحی کرد که یک بخش آن مسابقه و در بخش دیگر سایتی در 3 فاز بود که برای دریافت آثار جشنواره، معرفی عرضه کنندگان و تولیدکنندگان داخلی و همچنین ایجاد فضایی که قابلیت مقایسه میان کالاهای ایرانی و خارجی و فروش کالاهای ایرانی در آن وجود داشته باشد، طراحی شد.

حسینی ادامه داد: در حوزه فضای مجازی با برگزاری نشست ها و کارگاه هایی درسطح دانشگاه های استان سعی شد، نشان داده شود فضای مجازی تنها تهدید نیست و می توان از آن به عنوان فرصت نیز استفاده کرد.

وی افزود: مطالب کتاب برای پاسخ به شبهات در حوزه اقتصاد مقاومتی مباحث تئوری دانشگاهی و تربیت مبلغ اقتصاد مقاومتی کاربردی است؛ از آنجا که در محتوای تبلیغ اقتصاد مقاوتی احساس خلا می‌شد از این رو سعی شده با چاپ این کتاب محتوای مناسبی برای مبلغان در این حوزه تولید شود.

گفتنی است، پس از پایان فراخوان و دریافت آثار توسط دبیرخانه جشنواره کالای ایرانی گامی بسوی بالندگی در پایان دی ماه، داوری ها در بهمن ماه انجام شد و آثار برتر معرفی شدند؛ امروز نیز مراسم اختتامیه این جشنواره با رونمایی از کتاب "اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر" برگزار شد.

"اقتصاد مقاومتی، تفسیر جهاد کبیر" در 461 صفحه و تیراژ 1000 جلد توسط انتشارات جهاددانشگاهی قم منتشر شده است.

نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد