نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

در دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم با ارتباطات و فناوری اطلاعات استان امضا شد

تفاهم نامه همکاری سه ساله در واپسین روز های سال 1396
نوشته شده توسط : modir در 26-12-1396, 16:21   نظرات :0   بازدیدها: 108
تفاهم نامه همکاری  سه ساله در واپسین روز های سال 1396تفاهم نامه همکاری سه جانبه و سه ساله بین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جهاددانشگاهی واحد استان قم، و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان قم منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حیدری رئیس این واحد روز شنبه 26 اسفند ماه با مهندس سیدحسن هانی طبایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مهندس سعید مشهدی رئیس هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان قم دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار طرفین ضمن ابراز امیدواری نسبت به توفیقات آتی در خدمت رسانی بیش از پیش به مردم استان قم از فرصت های پیش رو و مشارکت های سازنده در راستای نیل به اهداف استان استقبال کردند.

در این دیدار متن تفاهم نامه ای به امضای مسئولین سه دستگاه رسید که تسهیل در اشتغال فراگیران دوره های تخصصی آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز و طراحی و تدوین دوره های آموزشی جدید و راه اندازی کلینیک های تخصصی آموزش و مشاوره کسب و کار از جمله مفاد آن بود.

تفاهم نامه همکاری  سه ساله در واپسین روز های سال 1396گسترش همکاری ها، برنامه ریزی منسجم و اقدامات مشترک به منظور ایجاد ارتباط مستمر و دو سویه بین حوزه های علم و عمل به تبع آن ایجاد هم افزایی در بخش های تولیدی،‌ خدماتی و بازرگانی در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان از طریق آموزش های کاربردی و هدفمند از اهداف ترسیم شده در انعقاد این تفاهم نامه همکاری بین سه دستگاه بود و طرفین متعهد شدند حد اعلای تلاش خود را در راستای گسترش توان ملی در حل مشکلات و معضلات علمی و عملی موضوع و نیل به خود اتکایی بکارگرفته و از هیچ کوششی در این راستا خودداری نکنند.

نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد