نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

ایکنای قم رسانه برگزیده هفته قرآن و عترت استان شد.
نوشته شده توسط : modir در 20-02-1397, 07:20   نظرات :0   بازدیدها: 90
مشاهده وبسایت خبرگزاری ایکنا منطقه قمشعبه خبرگزاری ایکنا در قم، عنوان رسانه برگزیده فضای مجازی را در پوشش خبری هفته قرآن و عترت استان به دست آورد و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم؛ هفته قرآن و عترت از جمله برنامه های سالانه قرآنی است که با محوریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری نهادهای مختلف در استان های مختلف از جمله قم برگزار می شود.

هفته قرآن و عترت استان قم نیز در اواخر سال گذشته در استان برگزار و بیش از 30 برنامه قرآنی کلان در این هفته به اجرا درآمد که با پوشش رسانه ای خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب و مجازی روبرو شد.

شعبه ایکنا در قم موفق شد تا با پوشش مناسب خبری این رویداد عنوان رسانه برتر مجازی را از آن خود کند و به همین مناسبت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح تقدیری از این خبرگزاری تجلیل کرد.

در بخشی از پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به ایکنا آمده است: اینکه فرصت طلایی خدمت به عرصه فرهنگ غنی اسلامی را قدر دانسته و به همیاری در برگزاری هرچه باشکوهتر هفته قرآن و عترت استان قم همت گماشتید بدین وسیله از شما به عنوان نمایندگی خبرگزاری ایکنا در بخش رسانه مجزی با اهدای این لوح تقدیر، تجلیل به عمل می‌آید.

ایکنای قم رسانه برگزیده هفته قرآن و عترت استان شد.نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد