نماد اعتماد الکترونیکی
ارتباط با ما
نمابر: 32859855 - 025
پست الکترونیکی: sec.qm@acecr.ac.ir

جلسه صمیمی اعضای معاونت آموزشی با ریاست واحد / جوایز مسابقات کتابخوانی ماه رمضان اهدا شد
نوشته شده توسط : modir در 30-03-1397, 08:03   نظرات :0   بازدیدها: 109
جلسه صمیمی اعضای معاونت آموزشی با ریاست واحد / جوایز مسابقات کتابخوانی ماه رمضان اهدا شدجوایز مسابقات کتابخوانی ویژه روز ولادت امام حسن مجتبی و شب قدر روز دوشنبه 28 خرداد ماه در جمع صمیمی کارکنان معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم به برگزیدگان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حیدری در جلسه صمیمانه ای که در ساختمان مرکز آموزش های فناوری اطلاعات این واحد برگزار شد، با اشاره به این که مدیران تنها نقش نظارت و هماهنگ کننده دارند و پیشروی امور به دست کارکنان و کارشناسان اتفاق می افتد، از تلاش و همت اعضای معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قدردانی و تشکر کرد.

رئیس جهاددانشگاهی قم در این جلسه به بررسی عملکرد جهاددانشگاهی در حوزه آموزش پرداخت و نقاط قدرت و ضعف این حوزه را تبیین کرد.

حیدری در ادامه با ابراز خرسندی از برگزاری مسابقات کتابخوانی ماه مبارک رمضان و ایجاد روحیه با نشاط در محیط کار خواستار ادامه فعالیت های معاونت فرهنگی و اداره روابط عمومی در این حوزه شد.

در ادامه این جلسه هر یک از مدیران نیز به ارائه گزارش فعالیت های گذشته و بیان مشکلات موجود پرداختند و خواستار رسیدگی بیشتر به این مشکلات شدند.

در پایان این جلسه هدایای مربوط به مسابقات کتابخوانی به برگزیدگان و ممتازین این مسابقات اهدا شد.جلسه صمیمی اعضای معاونت آموزشی با ریاست واحد / جوایز مسابقات کتابخوانی ماه رمضان اهدا شد          جلسه صمیمی اعضای معاونت آموزشی با ریاست واحد / جوایز مسابقات کتابخوانی ماه رمضان اهدا شد

 


نظرات
نام:
ایمیل:
نظر شما:
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
کد امنیتی: شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بارگزاری مجدد کد